CZSK
Kontaktné info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
Česká Republika


tel.: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 

 logo

 

Miska + vidlička a lyžička AkukuMiska + vidlička a lžička Akuku

Sada obsahujúca misku a príbor - vidličku a lyžičku. Miska je ideálna pre bezpečné a pohodlné kŕmenie, ako doma tak aj počas cestovania. Praktické veko a protišmykové dno zabraňuje vylievaniu pokrmu. Príbor je vyrobený tak, aby čo najviac pomáhal pri tom, keď sa dieťa učí samo jesť. Určené pre deti od 4 mesiacov. Neobsahuje BPA.

 

 

Miska a lyžička Akuku

Miska a lžička AkukuPraktická sada obsahujúca misku a lyžičku. Špeciálne veko umožňuje prepravu jedla v miske a protišmykové dno udržuje misku na svojom mieste. Protišmykový úchyt lyžičky zjednodušuje kŕmenie a pomáha počas chvíle, keď sa dieťa učí samo jesť. Určené pre deti od 4 mesiacov. Neobsahuje BPA.

 

 

 

 

Tanierik + vidlička a lyžička AkukuTalířek + vidlička a lžička Akuku

Detská sada, ktorá obsahuje tanierik, vidličku a lyžičku. Tanierik je veľmi stabilný a je rozdelený na dve samostatné priehradky. Vidlička a lyžička sú špeciálne vytvarované a majú protišmykové úchytky, čo umožňuje pohodlné kŕmenie. Určené pre deti od 7 mesiacov. Neobsahujú BPA.

 

 

Nádobky na tri dávky mlieka Akuku

Nádobka na tři dávky mléka Akuku

Špeciálne nádržky s tromi samostatnými nádobkami, vďaka ktorým možno odmerať a pripraviť tri dávky mlieka či Sunaru. Hrnčeky sú veľmi praktické hlavne pri prechádzkach a cestovaniu. Neobsahuje BPA. Obsah: 260 ml.