CZSK
Kontaktné info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
Česká Republika


tel.: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 

 logo

 

Podbradníky Akuku

Bryndáček AkukuFarebné detské podbradníky menšej veľkosti vo veselých farbách. Podbradníky majú dve vrstvy: vrchná froté vrstva s roztomilým vzorom a spodná nepremokavá vrstva. Zapínanie vzadu na suchý zips. Zloženie: 82% bavlna, 18% polyester, podšívka - PVC.

 

Bryndáček s kapsičkou AkukuPodbradníky s kapsičkou Akuku

Krásne farebné detské podbradníky s kapsičkou. Plastová úprava uľahčuje údržbu a čistenie. Zapínanie za krkom na suchý zips. Rozmery cca: 35x27 cm. Zloženie: mäkčené PVC.

 

 

 

 

Podbradníky s kapsičkou AkukuBryndáček s kapsičkou Akuku

Krásny farebný detský podbradník z mäkkej nepremokavé fólie s praktickou kapsičkou, ktorá zachytáva jedlo. Podbradník sa zapína za krkom na suchý zips. Zloženie - plastová fólia. Rozmery - 33X27 cm.

 

 

 

 

Bryndáček-zástěra AkukuPodbradníky-zástery Akuku

Krásne farebné detské podbradníky s kapsičkou, ktoré slúžia aj ako malé zástery, vďaka zaväzovaniu za krkom aj za pásom. Plastová úprava uľahčuje údržbu a čistenie. Rozmery cca: 34x27 cm. Zloženie: mäkčené PVC.

 

 

 

 

Podbradníky AkukuBryndáček Akuku

Farebné detské podbradníky väčšej veľkosti s veselým vzorom. Podbradník sa nasadzuje cez hlavu. Rozmery: 34x27cm. Zloženie: 82% bavlna, 18% polyester, podšívka - PVC.

 

 

Bryndáček s rukávky AkukuPodbradníky s rukávky Akuku

Krásne farebné detské podbradníky s rukávmi a kapsičkou, ktoré slúžia aj ako malé zástery. Plastová úprava uľahčuje údržbu a čistenie. Rozmery cca: 30x37 cm. Zloženie: mäkčené PVC.

 

 

 

Obojstranné podbradníky AkukuOboustranný bryndáček

Krásne farebné detské obojstranné podbradníky s kapsičkou, ktoré slúžia aj ako malé zástery vďaka zaväzovanie po stranách. Plastová úprava uľahčuje údržbu a čistenie. Rozmery cca: 34x27 cm. Zloženie: mäkčené PVC.