CZSK
Kontaktné info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
Česká Republika


tel.: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 

 logo

 

Fľaše s obrázkami Akuku 125 ml

Detské plastové fľaše sláhev s obrázkem Akuku 125 ml farebnými uzávermi a veselými obrázkami. Fľaše obsahujú silikónový cumlík. 125 ml. Neobsahuje BPA. Obrázky na fľaši sa môžu líšiť podľa aktuálnej ponuky.

 

 

 

 

Fľaše s obrázkami Akuku 300 ml

Láhev s obrázkem Akuku 300mlDetské plastové fľaše s farebnými uzávermi a veselými obrázkami. Fľaše obsahujú silikónový cumlík. 300 ml. Neobsahuje BPA. Obrázky na fľaši sa môžu líšiť podľa aktuálnej ponuky.

 

 

 

 

Fľaše so širokým hrdlom Akuku 150/250 ml

láhev s obrázkem Akuku 125 mlDetská plastová fľaša so širokým hrdlom a uzáverom. Širší tvar fľaštičky je navrhnutý tak, aby uľahčil prípravu pokrmu a následné čistenie. Fľaša obsahuje široký silikónový cumlík. Neobsahuje BPA. 

 

 

 

Fľaše s obrázkami Akuku 125/250 ml

Láhev s obrázkem Akuku 300mlDetská plastová fľaša s obrázkom a farebným uzáverom. Fľaša obsahuje silikónový cumlík. Vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré neobsahujú BPA.

 

 

 

 

Fľaše zvieratka Akuku 125 ml

Láhev zvířátka Akuku 125mlDetská plastová fľaša s farebným obrázkom a veselým motívom zvieratiek. Fľaša sundatelné úchytky, ktoré dieťaťu uľahčuje držanie, a tiež uzáver v tvare hlavy zvieratká. Obsahuje silikónový cumlík. 125 ml. Neobsahujú BPA.

 

 

 

 

Fľaše zvieratka Akuku 250 ml

Láhev zvířátka Akuku 250mlDetská plastová fľaša s farebným obrázkom a veselým motívom zvieratiek. Fľaša sundatelné úchytky, ktoré dieťaťu uľahčuje držanie, a tiež uzáver v tvare hlavy zvieratká. Obsahuje silikónový cumlík. 250 ml. Neobsahujú BPA.

 

 

 

 

 

Farebná fľaša Akuku 250 ml

Barevná láhev Akuku 250mlDetská farebná plastová fľaša s veselým obrázkom zvieratka. Fľaša profilovaný tvar, ktorý dieťaťu uľahčuje držanie, a tiež uzáver. Obsahuje silikónový cumlík. 250 ml. Neobsahujú BPA.

 

 

 

 

 

Farebná fľaša Akuku 150 ml

Láhev Barevná Akuku 150mlDetská farebná plastová fľaša s veselým obrázkom zvieratka. Fľaša profilovaný tvar, ktorý dieťaťu uľahčuje držanie, a tiež uzáver. Obsahuje silikónový cumlík. 150 ml. Neobsahujú BPA.

 

 

 

 

 

Športová fľaša so slamkou Akuku

Sportovní láhev s brčkem AkukuDetská športová fľaša so slamkou. Špeciálny profilovaný tvar uľahčuje dieťaťu držanie fľaše a silikónová slamka uľahčuje dieťaťu pitie bez rozliatia nápoja. Slamku možno schovať a uzavrieť viečkom, čo je praktické hlavne počas cestovania. 360 ml. Neobsahuje BPA.

 

 

 

 

Kefy na fľaše a cumlíky Akuku

Kartáč na láhev a dudlík AkukuPraktická sada 2 ks kief na fľaše. Obsahuje väčšiu kefu s hubkou na konci a menšiu kefku na čistenie cumlíkov.

 

 

 

 

 

 

Kefy na fľaše a cumlíky Akuku

Kartáč na láhev a dudlík AkukuPraktické väčšie kefy na fľaše s hubkou na konci. Vrchná časť rúčky je rozkladatelná a obsahuje menšiu kefu na čistenie cumlíkov.