CZSK
Kontaktné info

CARERO s.r.o.
Písek 311
739 84 Písek u Jablunkova
Česká Republika


tel.: 04 1228 9909
Email: info@carero.cz

 

 logo

 

Farebné kúzelné hrnčeky Akuku

Barevný kouzelný hrníček AkukuFarebné detské hrnčeky s náustkomideálne na uľahčenie prechodu z pitia z fľaše k pitiu z hrnčeka. Sú ľahké, nerozbitné a vyrobené z materiálu, ktorý možno ľahko umyť či dezinfikovať. Hrnčeky možno umývať v umývačke. Určené pre deti od 6 mesiacov.

 

 

 

Kúzelné hrnčeky Akuku

Kouzelný hrníček AkukuKúzelné hrnčeky s mäkkým náustkom a držadlami, vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, určené na uľahčenie prechodu z fľaše k hrnčeku. Mäkký náustník ideálne chráni citlivé detské ďasná pred podráždením. Patentovaný ventil kontroluje prietok a zaručuje, že nedôjde k rozliatiu. Široký tvar hrnčekov uľahčuje umývanie. Určené pre deti od 9 mesiacov. Neobsahuje BPA. Obsah: 240 ml.

 

 

Športové hrnčeky so slamkou Akuku

Sportovní hrníček s brčkemDetské hrnčeky so slamkou a držadlami vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, určené na uľahčenie prechodu z fľaše k hníčku. Slamku je možné schovať a uzáver uzamknúť, čo zaručuje hygienickú čistotu a je praktické predovšetkým na cestách. Široký tvar hrnčekov uľahčuje umývanie. Určené pre deti od 9 mesiacov. Neobsahuje BPA. Obsah: 240 ml.

 

 

 

Hrnčeky s mäkkým náustkom Akuku

Hrníček s měkkým náustkemFarebný detský hrnček s náustkom, ideálny na uľahčenie prechodu z pitia z fľaše k pitiu z hrnčeka. Je ľahký, nerozbitný a vyrobený z materiálu, ktorý možno ľahko umyť či dezinfikovať. Je možné umývať v umývačke. Určený pre deti od 6 mesiacov. Neobsahuje BPA.